Etat Starszy specjalista / Główny specjalista ds. zamówień publicznych

Firma: AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5811189, z dnia 2021-10-14

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Obecnie poszukuje pracowników na stanowiska:

Starszy specjalista / Główny specjalista ds. zamówień publicznych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: Starszy specjalista / Główny specjalista ds. zamówień publicznych – Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie, w szczególności:

  • Przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych;
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z przeprowadzaniem procedur o udzielenie zamówień publicznych i innych postępowań prowadzonych w ramach pracy Biura Zamówień Publicznych;
  • Pełnienie obowiązków członka komisji przetargowych;
  • Przygotowywanie sprawozdawczości z zakresu zamówień publicznych;
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki w zakresie związanym z udzielaniem zamówień publicznych.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie (mile widziane studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych),
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie związanym z udzielaniem zamówień publicznych po stronie Zamawiającego (bezwzględnie wymagane),
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu prawa zamówień publicznych (weryfikowana testem podczas rozmowy rekrutacyjnej),
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność,
  • samodzielność.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia zawodowe,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pakiet socjalny.