kandydatów

Etat Specjalista ds. eksportu z j.niemieckim

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Warszawa

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.
Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?
Wejdź na www.intercars.eu

Do działu Eksportu poszukujemy Kandydatów z biegłą znajomością języka niemieckiego.

Specjalista ds. eksportu z j.niemieckim
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Jakie będą zadania?
  • Budowanie długotrwałych relacji i profesjonalna obsługa Klientów zagranicznych
  • Obsługa zamówień i wystawianie dokumentów sprzedaży
  • Sporządzanie ofert dla klientów
  • Prowadzenie korespondencji w języku niemieckim

Od kandydatów oczekujemy:

  • Warunkiem koniecznym jest bardzo dobra komunikacja w j. niemieckim
  • Otwartości oraz, samodzielności w podejmowaniu inicjatywy
  • Zorientowania na realizację wyznaczonego celu
  • Znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • Mile widziane zainteresowanie obszarem motoryzacji
 Kandydatom oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań, w międzynarodowej organizacji o złożonych procesach i profesjonalnym środowisku
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w okolicach pętli Młociny
  • Zniżkę na części w filiach należących do grupy Inter Cars S.A.
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Możliwość pracy w zgranym, doświadczonym i zmotywowanym do działania zespole z pasją i dużą dawką pozytywnej energii