kandydatów

Etat Galwanizer

Firma: MPW MED.INSTRUMENTS miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5815668, z dnia 2021-10-15

„MPW MED. INSTRUMENTS" to krajowy lider zajmujący się projektowaniem oraz wytwarzaniem wirówek laboratoryjnych i medycznych od przeszło 70-ciu lat. Firma istnieje i rozwija się na rynku od 1948 roku.

Aktualnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Galwanizer

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Anodowanie stopów aluminiowych.
  • Obsługa specjalistycznego osprzętu do galwanizacji.
  • Przestrzeganie wytycznych wynikających z dokumentacji produkcyjnej, technologicznej, jakościowej oraz BHP.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie

  • Wykształcenie średnie techniczne lub dyplom ukończenia szkoły zawodowej o specjalności: galwanizer

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, świadczenia z ZFŚS).
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności.