Etat Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży i Obsługi Rozliczeń

Firma: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy ambitnych osób do pracy w Biurze Sprzedaży na stanowisku:

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży i Obsługi Rozliczeń
Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Koordynacja cyklicznych szkoleń dla pośredników
  • Prowadzenie centralnych rozliczeń, zbieranie i opracowywanie danych w MS Excel
  • Współpraca z Centrum Rozliczeniowym, raportowanie związane z rozliczeniami
  • Archiwizacja i obsługa umów Agencji Ogólnopolskich
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Dofinansowanie do kursów językowych, studiów podyplomowych
  • Szkolenia w interesujących Cię obszarach, możliwość udziału w Programach Rozwojowych
  • Ruchome godziny rozpoczęcia pracy (7.30-9.00), w okresie pandemii – pracę w trybie hybrydowym
  • Indywidualne wsparcie dedykowanego Buddy’ego we wdrożeniu w nowe obowiązki
  • Inicjatywy integracyjne oraz młody, zgrany i otwarty zespół, dla którego współpraca i wymiana wiedzy jest bardzo dużą wartością
Nasze wymagania:
  • Dobra, praktyczna znajomość programu MS Excel
  • Doświadczenie w obszarach związanych ze wsparciem sprzedaży/ organizacją szkoleń lub pokrewnych
  • Doświadczenie w obsłudze rozliczeń będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy, a przy tym „smykałka do liczb”
  • Konsekwencja w realizacji celów i umiejętność koordynowania kilku zadań jednocześnie

Pozostałe oferty pracy w firmie Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
Etat Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Warszawa 02-12-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-10-2021
Wyświetleń: 98