kandydatów

Etat Lekarz stomatolog

Firma: NZOZ Dentysta - Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne miejsce pracy: Żyrardów

Ogłoszenie numer: 5828325, z dnia 2021-10-17

Prywatna klinika stomatologiczna, od lat zajmująca się leczeniem kompleksowym dorosłych oraz dzieci. Gabinety nowocześnie wyposażone (RVG, mikroskop, mikrosilnik Smile, system Obtura, etc) znajdują się w Żyrardowie, 40 km od Warszawy (b. dobry dojazd autostradą z Warszawy i Łodzi).

Lekarz stomatolog

Miejsce pracy: mazowieckie / Żyrardów

Opis stanowiska

W związku z urlopem macierzyńskim koleżanki z zespołu poszukujemy do współpracy lekarza dentystę, który wykonuje leczenie kanałowe pod mikroskopem lub leczenie zachowawcze, w szczególności dzieci.

Wymagania

  • Praca 1-4x w tygodniu – dni i godziny do ustalenia
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego
  • Otwartości i komunikatywności
  • Chęci do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na poziomie 40-60%
  • Wykwalifikowaną asystę
  • Wysokiej jakości materiały
  • Dużą bazę pacjentów
  • Dobrą i przyjazną atmosferę