kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: MAX-MEAT miejsce pracy: Radom

Ogłoszenie numer: 5829345, z dnia 2021-10-18

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • Reprezentowanie interesów firmy w bezpośrednim kontakcie z klientami kanału tradycyjnego.
  • Nadzorowanie akcji promocyjnych i realizacji planów sprzedaży.
  • Monitorowanie lokalnego rynku.
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów.
  • Dbanie o utrzymanie standardów
  • Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, optymalna branża to (mięso, drób, wędliny).
  • Znajomość lokalnego rynku sklepów spożywczych i sieci handlowych.
  • Znajomość technik sprzedażowych i merchandisingu.
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Bardzo dobrej organizacja pracy.
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych.
  • Aktualne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w miłym zespole.
  • Duża samodzielność w wykonywaniu pracy.
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy.