kandydatów

Etat Pracownik fizyczny - niemcy

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracownik fizyczny - niemcy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/12844
OBOWIĄZKI:
Charakter pracy: rozładunek/załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi, do dyspozycji elektryczne wózki, na które nie trzeba mieć uprawnieńKlient: GLS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik magazynowy
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania- Chęć długoterminowej współpracy- Sprawność fizyczna- Współpraca z kolegami w pracy i po pracy- NIE wymagamy znajomości języka!- Zaangażowanie w wykonywaną pracęCharakter pracy: rozładunek/załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi, do dyspozycji elektryczne wózki, na które nie trzeba mieć uprawnieńKlient: GLSGodziny pracy: godziny dzienne lub nocneDojazdy do pracy: zapewnione, busami firmowymi, +100EUR na rękę/mc za pełnienie funkcji kierowcy firmowego busaZakwaterowanie: zorganizowane, 2-3 osobowe pokojeUbezpieczenie: TAK, podstawowe i dodatkoweWynagrodzenie: 1300 - 1500 EUR na rękę miesięcznieStawka: 10,45 EUR/h stawka dzienna, 13,06 EUR/h stawka nocnaUmowa o prace tymczasową.Miejsce pracy: sortownia kurierska, okolice Kassel, Niemcyemail: miroslawa.kolankiewicz@idealwork.pl, tel: 48 538 894 747

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy