kandydatów

Etat Pokojowa k/m

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pokojowa k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/12802
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie pokoi hotelowych do wynajmu zgodnie z ustalonymi standardami, tj. przewietrzanie pokoi, wymiana pościeli i ręczników, dezynfekcja i mycie łazienek, ścieranie kurzu, odkurzanie, mycie podłóg, mebli oraz innych przedmiotów wyposażenia w pokojach, uzupełnianie, wymiana i ewidencja pościeli, ręczników, artykułów konsumpcyjnych oraz eksploatacyjnych według ustalonych standardów, zgłaszanie i odnoszenie rzeczy zaginionych pozostawionych przez gości hotelowych (zgodnie z obowiązującymi procedurami). Kontrola dat przydatności do spożycia artykułów spożywczych, będących na wyposażeniu pokoi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pokojowa (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie podstawowe, umiejętność dobrej orgazniacji pracy, skrupulatność, co najmniej 3 miesiące doświadczenia zawodowego. Obowiązki: przygotowywanie pokoi hotelowych do wynajmu zgodnie z ustalonymi standardami, tj. przewietrzanie pokoi, wymiana pościeli i ręczników, dezynfekcja i mycie łazienek, ścieranie kurzu, odkurzanie, mycie podłóg, mebli oraz innych przedmiotów wyposażenia w pokojach, uzupełnianie, wymiana i ewidencja pościeli, ręczników, artykułów konsumpcyjnych oraz eksploatacyjnych według ustalonych standardów, zgłaszanie i odnoszenie rzeczy zaginionych pozostawionych przez gości hotelowych (zgodnie z obowiązującymi procedurami). Kontrola dat przydatności do spożycia artykułów spożywczych, będących na wyposażeniu pokoi.praca w godzinach 8-16 oraz 10 -18Kontakt: Tel. 607302804 e-mail: aleksandra.rozycka@hotellogos.pl

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy