kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Projektanta - Elektryk

Firma: ELVIR Wirscy Sp. j. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5841615, z dnia 2021-10-19

Firma ELVIR Wirscy Sp. j. jest biurem projektowym branży elektrycznej wykonującym dokumentacje projektowe z zakresu oświetlenia ulicznego, sygnalizacji świetlnej, sieci i instalacji energetycznych nN, SN, WN, oraz innych urządzeń bezpieczeństwa ruchu.

Naszymi Klientami są przede wszystkim zakłady energetyczne, zarządcy dróg publicznych, urzędy administracji publicznej, oraz osoby prywatne i inne podmioty gospodarcze.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka Projektanta - Elektryk

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

W zakres obowiązków wchodzić będzie:

  • praca z podkładami geodezyjnymi
  • sporządzanie dokumentacji projektowej z rysunkami technicznymi sieci zewnętrznych (głównie sieci oświetlenia ulicznego, sieci i przyłączy elektroenergetycznych nN i SN)
  • koordynacja dokumentacji projektowej

Wymagania

  • wykształcenie: średnie technik elektryk / wyższe inż./mgr elektryk lub ostatni rok studiów
  • biegła obsługa AutoCAD, MS Office
  • dobra organizacja pracy, staranność oraz dyspozycyjność

Oferujemy

  • możliwość odbycia praktyki projektowej do uprawnień budowlanych
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy pracy z wielobranżowymi projektami drogowymi
  • zdobycie wiedzy z zakresu prawa budowlanego i procesu inwestycyjnego
  • poszerzenie wiedzy o pokrewne branże, np. tramwajowe sieci trakcyjne