kandydatów

Etat Office Assistant

Firma: SSW Pragmatic Solutions miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy kandydata na stanowisko:
Office Assistant
Gdzie będziesz pracować?
Miejsce pracy: Warszawa
Rondo ONZ 1
12. piętro

SSW Pragmatic Solutions to połączenie wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu

Stawiamy na rozwój naszych pracowników. Nasz zespół liczy ponad 200 osób i stale rośnie.

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich kancelarii. Wspieramy się nawzajem, inspirujemy, wyznaczamy trendy, wykorzystujemy nowoczesne technologie. Wszystko po to, aby dostarczać naszym klientom wyjątkową wartość, ekspertyzę prawną z dogłębnym zrozumieniem biznesu naszych klientów. Jesteśmy prawnikami, doradcami podatkowymi oraz ekspertami finansowymi, którzy realizują kompleksowe i multidyscyplinarne usługi.

Twój zakres obowiązków:
  • realizacja zadań związanych z właściwym funkcjonowaniem recepcji,
  • przyjmowanie gości oraz nadzór nad salami konferencyjnymi,
  • wsparcie administracyjne biura Kancelarii,
  • koordynacja logistyki związanej z eventami organizowanymi w biurze Kancelarii,
  • rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • dbanie o sprawny obieg dokumentów,
  • odbieranie i przekazywanie połączeń telefonicznych.
Nasze wymagania:
  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętność zarządzania swoim czasem pracy,
  • zaangażowanie, dokładność i odpowiedzialność,
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne.
Oferujemy:
  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy, do tego pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport, wyjazdy integracyjne,
  • dostęp do najnowszych technologii chmurowych Microsoft,
  • miłą i partnerską atmosferę,
  • pełny wymiar czasu pracy w systemie zmianowym w atrakcyjnej lokalizacji - biuro w centrum miasta (Rondo ONZ 1).