kandydatów

Etat Specjalista ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/12916
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie audytów bezpieczeństwa oraz aktualizacja polityki bezpieczeństwa- udzielanie konsultacji, prowadzenie szkoleń i pomocy dla pracowników działu wsparcia użytkownika końcowego- weryfikacja i optymalizacja kosztów związanych z infrastrukturą informatyczną- obsługa, zgłaszanie usterek i problemów z działaniem infrastruktury informatycznej do producentów rozwiązań, weryfikacja SLA- udział w negocjacjach warunków umów z dostawcami usług informatycznych - obsługa incydentów bezpieczeństwa w elektronicznych kanałach dostępowych opracowywanie planów oraz rekomendacji w zakresie poprawy bezpieczeństwa - analiza incydentów przełamania zabezpieczeń i współpraca z organami ścigania - zarządzanie narzędziami dbającymi o poprawę bezpieczeństwa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista zastosowań informatyki (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne lub informatyczne, minimum 2 letnie doświadczenie w branży IT, znajomość norm z bezpieczeństwem teleinformatycznym: ISO/IEC 27001, doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa minimum 2 lata, biegła znajomość systemów operacyjnych MS Microsoft, Linux, xOS, wysoka wiedza i doświadczenie w ocenie ryzyka i modelowania ryzyka w zakresie bezpieczeństwa IT. doświadczenie w konfiguracji zabezpieczeń w środowisku DevOps, doświadczenie w pracy w środowiskach chmurowych (Azure, AWS, itd.), mile widzialne certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa IT m.in. certyfikat ITIL. Znajomość języków BPML i UML, mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych, dodatkowe pożądane umiejętności: ogólna wiedza biznesowa związana z działalnością podmiotów kultury, doświadczenie w pracy w SCRUM, zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole, znajomość narzędzi służących do modelowania procesów BPML, UML.Obowiązki:- prowadzenie audytów bezpieczeństwa oraz aktualizacja polityki bezpieczeństwa- udzielanie konsultacji, prowadzenie szkoleń i pomocy dla pracowników działu wsparcia użytkownika końcowego- weryfikacja i optymalizacja kosztów związanych z infrastrukturą informatyczną- obsługa, zgłaszanie usterek i problemów z działaniem infrastruktury informatycznej do producentów rozwiązań, weryfikacja SLA- udział w negocjacjach warunków umów z dostawcami usług informatycznych - obsługa incydentów bezpieczeństwa w elektronicznych kanałach dostępowych opracowywanie planów oraz rekomendacji w zakresie poprawy bezpieczeństwa - analiza incydentów przełamania zabezpieczeń i współpraca z organami ścigania - zarządzanie narzędziami dbającymi o poprawę bezpieczeństwa [Zgłoszenia: sekretariat@fina.gov.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy