kandydatów

Etat Specjalista ds. administracji

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. administracji
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/12888
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie ksiąg inwentarzowych, sprawowanie nadzorunad stanem składników majątkowych ich prawidłowym zabezpieczeniem, zainwentaryzowaniem i oznakowaniem w administrowanych placówkach- prowadzeniespisu rzeczy zniszczonych, sporządzanie protokołów kasacji przyjmowanie i ewidencjonowanie darowizn rzeczowych- administracja budynkówi zasobówlokalowych obsługiwanychprzez ZPOW Nr 2- odpowiedzialność za terminowość i nadzór nad zleceniem i przeprowadzeniem robót w ramach konserwacji bieżących, przeglądów gwarancyjnych, technicznych, budowlanych, badań i pomiarów instalacji i urządzeń zapewniających sprawność techniczną-eksploatacyjną podległych jednostek- sporządzaniesprawozdania o zasobach mieszkaniowych oraz z przeprowadzonych remontów imodernizacji obiektów- sprawowanie nadzorunad stanem technicznych i sanitarnym obiektów, pomieszczeń i urządzeń, prowadzenie książki obiektu budowlanego- przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań przetargowych zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych- udział w pracach komisji przetargowej i sporządzanie sprawozdańrocznychz rejestru z zamówień publicznych zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych- sporządzanieprojektówumów na roboty budowlane/usługi/dostawy- realizacja bieżących zakupów zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych- wprowadzaniezawartychumówdo Centralnego Rejestru Umów m. st. Warszawy i do Biuletynu Informacji Publicznej, wprowadza dane dot. zużycia energii elektrycznej do Warszawskiej Grupy Zakupowej- sporządzanie pism, raportów oraz sprawozdań wewnętrznychjak i zewnętrznychw zakresie działania ZPOW Nr 2 dotyczących funkcjonowania obiektów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 4)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (administarcja), 1 miesiąc doświadczenia zawodowego, prawo jazdy kat. B.Obowiązki:- prowadzenie ksiąg inwentarzowych, sprawowanie nadzorunad stanem składników majątkowych ich prawidłowym zabezpieczeniem, zainwentaryzowaniem i oznakowaniem w administrowanych placówkach- prowadzeniespisu rzeczy zniszczonych, sporządzanie protokołów kasacji przyjmowanie i ewidencjonowaniedarowizn rzeczowych- administracja budynkówi zasobówlokalowych obsługiwanychprzez ZPOW Nr 2- odpowiedzialność za terminowość i nadzór nad zleceniem i przeprowadzeniem robót w ramach konserwacji bieżących, przeglądów gwarancyjnych, technicznych, budowlanych, badań i pomiarów instalacji i urządzeń zapewniających sprawność techniczną-eksploatacyjną podległych jednostek- sporządzaniesprawozdania o zasobach mieszkaniowych oraz z przeprowadzonych remontów imodernizacji obiektów- sprawowanie nadzorunad stanem technicznych i sanitarnym obiektów, pomieszczeń i urządzeń, prowadzenie książki obiektu budowlanego- przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań przetargowych zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych- udział w pracach komisji przetargowej i sporządzanie sprawozdańrocznychz rejestru z zamówień publicznych zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych- sporządzanieprojektówumów na roboty budowlane/usługi/dostawy- realizacja bieżących zakupów zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych- wprowadzaniezawartychumówdo Centralnego Rejestru Umów m. st. Warszawy i do Biuletynu Informacji Publicznej, wprowadza dane dot. zużycia energii elektrycznej do Warszawskiej Grupy Zakupowej- sporządzanie pism, raportów oraz sprawozdań wewnętrznychjak i zewnętrznychw zakresie działania ZPOW Nr 2 dotyczących funkcjonowania obiektów.[Pełna treść oferty: https://zpow2.bip.um.warszawa.pl/NR/rdonlyres/00196842/wabhyqhzzcggniiimargterxcgrxwplh/Og%C5%82oszenieNr3_2021SPECJALISTADSADMINISTRACJI.pdf]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy