Etat Specjalista / Specjalistka ds. ofertowania i obsługi klienta

Firma: Inteligentny Budynek Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5847711, z dnia 2021-10-20

Inteligentny Budynek Polska - od ponad 18 lat jest jednym z krajowych liderów branży automatyki budynkowej w Polsce. Swoją stabilną pozycję osiągnęliśmy wykonując kompleksowo kilkaset inteligentnych instalacji w całej Polsce i Europie.

W 2014 roku nasza spółka została wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnych rolet zewnętrznych francuskiej firmy Bubendorff oraz luksusowych pergoli Suntech.

Dostarczamy klientom wyłącznie rozwiązania klasy Premium, które gwarantują najwyższą jakość i zadowolonych klientów.

Inteligentny Budynek Polska to aktywny zespół, który łączy swoją pasję z zaangażowaniem w pracę. Jeśli szukasz wyzwań, dołącz do nas!

Specjalista / Specjalistka ds. ofertowania i obsługi klienta

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Tworzenie ofert dla klientów
  • Samodzielne prowadzenie i obsługa sklepu internetowego
  • Wsparcie operacyjne w przygotowywaniu dokumentów, prezentacji
  • Koordynacja obiegu dokumentacji i właściwego przepływu informacji
  • Realizacja bieżących zadań administracyjno–organizacyjnych
  • Obsługa klientów

Wymagania

  • Skrupulatność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Mile widziana znajomość obsługi systemu operacyjnego Mac OS
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole
  • Zaangażowanie, dokładność, kreatywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • Unikalne, przyjazne środowisko pracy
  • Gwarancja ciekawych zadań i rozwoju osobistego
  • Współpraca z profesjonalistami, szkolenia,
  • Wyjazdy służbowe na inspirujące targi i eventy branżowe
  • Praca w stałych godzinach  - wolne weekendy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-10-2021
Wyświetleń: 122