kandydatów

Etat Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

Firma: LAGRUS HM Piętka sp.j. miejsce pracy: Mrozy

LAGRUS - producent drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Mrozy
Zakres obowiązków:
  • zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń produkcyjnych,
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń produkcyjnych,
  • praca elektronarzędziami.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • ogólna znajomość prac warsztatowych : cięcie, spawanie , prace związane z naprawami maszyn i urządzeń.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LAGRUS. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawienia, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, umieść w nim dodatkowo następującą zgodę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez LAGRUS.”