kandydatów

Etat Software product engineer w Dziale Badań i Rozwoju

Firma: WAMTECHNIK Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

Firma Wamtechnik Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu autonomicznych źródeł zasilania opartych o akumulatory i baterie. Na międzynarodowym rynku profesjonalnych źródeł zasilania jesteśmy od 1992 r.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Software product engineer w Dziale Badań i Rozwoju
Miejsce pracy: Piaseczno
Nr ref.: SPE/09/2021
Kogo szukamy:

Inżyniera produktu, czyli „superbohatera”, który będzie łączyć wiedzę z różnych stanowisk jak: Analityka Biznesowego czy Kierownika Projektu.Osoby, która skupia się na oczekiwaniach klienta i trendach rynkowych. Kogoś, kto będzie z nami na pierwszej linii frontu oraz wsparcia z drugiej linii.

Zadania:
  • Bezpośrednia komunikacja z klientem, najczęściej zagranicznym (komunikatywny angielski, atutem jest niemiecki lub inne języki)
  • Zarządzanie produktem, zakres wykonalności
  • Identyfikowanie problemów związanych z produktem
  • Wsparcie merytoryczne zespołu
  • Komunikacja z klientem, omawianie realizacji
  • Wsparcie w testowaniu, ustalanie scenariuszy testowych (praca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym)
  • Praca z produktami z branży elektro mobiliity, przemysłowymi zarówno aplikacje jak i systemy wbudowanie
  • Współpraca z wszystkimi działami firmy, koordynacja zadań związanych z produktem
  • Planowanie i nadzorowanie realizacji prac projektowych w zakresie zgodności z wymaganiami,
  • Definiowanie kamieni milowych i dostarczanych części prac w ramach procesu projektowego i w uzgodnieniu z działem wsparcia projektów i zespołem liderów
Wymagania:
  • Techniczne wykształcenie lub zainteresowanie poparte dokonaniami, idealnie elektromobility, urządzenia przemysłowe, urządzenia zasilania
  • Mile widziana znajomość programowania w jakimkolwiek języku obiektowym.
  • Mile widziana znajomość teorii i praktyki testowania oprogramowania
  • Mile widziana znajomość elektroniki lub/i energetyki
  • Ukierunkowanie na klienta i wysokie kompetencje komunikacyjne.
  • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i prowadzenie bieżącej korespondencji e-mailowej oraz uczestnictwo w telekonferencjach z klientem
  • Umiejętnością czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, dobra organizacja pracy
  • Kreatywność, umiejętność pracy w grupie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • System szkoleń,
  • Dostęp do specjalistycznych narzędzia i laboratorium ,
  • Szkolenia językowe i atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość nabycia i rozszerzenia wiedzy technicznej,
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych,
  • Praca w międzynarodowym środowisku z liderami rynkowymi.
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Wamtechnik Sp. zo.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Wamtechnik Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem praca@wamtechnik.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.