Etat Młodszy Specjalista ds. Księgowości [rekrutacja online]

Firma: E100 International Trade sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 16 500 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 300 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 1000 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy, aby rozwijać obszary, w których pracujemy.

Dołącz do Nas!

W związku z ciągłym rozwojem działu handlowego w naszej firmie, prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Księgowości [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Księgowanie faktur zakupu krajowych i zagranicznych.
  • Rozliczanie rozrachunków z dostawcami.
  • Sprawdzanie i uzgadnianie sald z dostawcami.
  • Księgowanie delegacji.
    Wystawienie faktu sprzedaży dla agentów (kilka w miesiącu).
  • Ulga na złe długi po stronie sprzedawcy.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla działu finansowego.
Wymagania:
  • Wykształcenie księgowe/ekonomiczne: technikum ekonomiczne - kierunek Rachunkowość lub studia wyższe na kierunku Księgowość/Rachunkowość.
  • Doświadczenie min. 1 rok przy wprowadzaniu danych do programu księgowego.
  • Znajomość zasad i procedur związanych z rachunkowością.
  • Mile widziane umiejętności posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności Excel).
  • Dokładność i skrupulatność w realizowaniu powierzonych zadań.
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę od początku zatrudnienia.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, platforma e-learningowa do nauki języków obcych).
  • Praca w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie.
  • Tryb pracy z biura i w ramach home office.
  • Otwartość firmy na inicjatywę, samodzielność, kreowanie nowych pomysłów.