kandydatów

Etat Inżynier elektryk - obsługa dokumentacyjna projektów

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Inżynier elektryk - obsługa dokumentacyjna projektów
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/13087
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie wyceny: kosztorysu ofertowego, wyceny rozdzielni - sporządzanie deklaracji zgodności i protokołów pomiaru - wykonywanie, opracowywanie (projektów) dokumentacji powykonawczej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier elektryk
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: elektryk, automatyk lub pokrewne
Uprawnienia: Czytanie schematów elektronicznych i elektrycznych

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (elektryk, automatyk lub pokrewne), umiejętność czytania schematów,.Obowiązki: - przygotowywanie wyceny: kosztorysu ofertowego, wyceny rozdzielni - sporządzanie deklaracji zgodności i protokołów pomiaru - wykonywanie, opracowywanie (projektów) dokumentacji powykonawczej [Zgłoszenia: biuro@twins-install.com.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy