kandydatów

Etat Kierownik / Kierowniczka działu rekrutacji

Firma: ETERNIS SP. Z O.O. SP.K. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5859573, z dnia 2021-10-22

Eternis, największy partner rozliczeniowy aplikacji mobilnych Bolt, Uber, FREE NOW w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko: kierownik/kierowniczka działu rekrutacji

Kierownik / Kierowniczka działu rekrutacji

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Zbudowanie profesjonalnego zespołu rekruterów (praktycznie bez limitów co do ilości osób)
  • Prowadzenie poszukiwań kandydatów z rynku na stanowiska blue collar na terenie Wrocławia i całej Polski, z pensjami pracowników +30% powyżej stawek rynkowych
  • Zbudowanie kanałów marketingowych dotarcia do kandydatów (pozyskiwanie baz danych, kampanie social media, networking... etc.)

Wymagania

  • Doświadczenia w obszarze samodzielnego prowadzenia procesów rekrutacyjnych w ramach projektów pracy tymczasowej i rekrutacji stałych - rekrutacja personelu z Polski i krajów Rosyjskojęzycznych (mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji zatrudnienia)
  • Mile widziane kompetencje związane ze sprzedażą w "call center"
  • Cech proaktywnej postawy i innowacyjności w pozyskiwaniu kandydatów
  • Wiedzy w zakresie rynku pracy w Polsce - głównie branża produkcyjna, przemysł, FMCG, logistyka
  • Umiejętności samodzielnego wyznaczania kierunków działań i niezależnego podejmowanie decyzji
  • Znajomości technik rekrutacji i poszukiwania kandydatów

Oferujemy

  • Stałe atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne i atrakcyjny system premiowy powiązany z ilością zatrudnionych osób
  • Zbudowania własnego zespołu rekrutacyjnego do zaspokojenia praktycznie nieograniczonych potrzeb rekrutacyjnych
  • Elastyczność i autonomię w doborze sposobów realizacji celów
  • Współtworzenie strategii firm z bardzo wysokim tempem wzrostu
  • Możliwość podejmowania decyzji co do kierunku i rozwoju działu rekrutacji

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-10-2021
Wyświetleń: 124