kandydatów

Etat Specjalista ds. płac

Firma: Instytut Hematologii i Transfuzjologii miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5869818, z dnia 2021-10-22

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. płac

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Obsługa płacowa pracowników Instytutu badawczego, w tym:

  • naliczanie wieloskładnikowych wynagrodzeń z tytułu umowy o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie raportów, analiz i rozliczeń dotyczących wynagrodzeń,
  • sporządzanie deklaracji PIT, ZUS , GUS , PFRON,
  • prowadzenie korespondencji z instytucjami ZUS, US, GUS, PFRON, w zakresie obsługi wynagrodzeń pracowniczych,
  • wystawianie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników, w tym RP-7,
  • przygotowanie informacji płacowych do sprawozdań GUS i MZ,
  • realizacja zajęć komorniczych, alimentacyjnych i innych,
  • sporządzanie rozdzielników i księgowanie list płac.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne,
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku min 3 lata,
  • praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik, programów kadrowo-płacowych,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa z zakresu ustawy o rachunkowości, ustawy,
    o podatku dochodowym od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych,
  • mile widziane doświadczenie w służbie zdrowia i instytutach badawczych.

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy – umowa o pracę,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • dodatkowe benefity (dofinansowanie wypoczynku indywidualnego, karta sportowa).