kandydatów

Etat Kierownik Robót Drogowo-Mostowych

Firma: Formanway miejsce pracy: Warszawa

Klient ForManWay, firma zajmująca się budownictwem z zakresu infrastruktury drogowej i mostowej poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Robót Drogowo-Mostowych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 88/2021

Zadania

  • Nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy
  • Pozyskiwanie niezbędnych zezwoleń urzędowych
  • Nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
  • Współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami
  • Udział w komisjach, odbiorach związanych z kontraktem
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Wymagane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności Inżynieryjnej drogowej/mostowej bez ograniczeń
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w realizacji kontraktów o wartości co najmniej 200 000 000,00 PLN netto
  • Wymagane potwierdzenie doświadczenia / referencji od zamawiającego lub pracodawcy
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz organizacja pracy zespołu
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Znajomość prawa budowlanego oraz przepisów BHP
  • Asertywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość programu AutoCad
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Praca na terenie całej Polski, w zależności od inwestycji
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o współpracę, umowa o pracę)
  • Możliwość rozwoju osobistego w dynamicznej strukturze organizacyjnej
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.