kandydatów

Etat Office Assistant

Firma: MKM Support miejsce pracy: Warszawa

Office Assistant
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • organizacja spotkań oraz wyjazdów służbowych, a także ich rozliczanie;
  • kontakt z urzędami oraz firmami zewnętrznymi;
  • obsługa recepcji;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • przyjmowanie i obsługa gości;
  • dbanie o zaopatrzenie biura;
  • udział w obsłudze innych procesów administracyjnych.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2) – kryterium obowiązkowe;
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku – kryterium obowiązkowe
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • pracę w ścisłym centrum Warszawy od poniedziałku do piątku;
  • doskonałą atmosferę pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju i doskonalenia kompetencji zawodowych w ramach współpracy.