kandydatów

Etat Doradca ds. Ubezpieczeń

Firma: Metlife miejsce pracy: Warszawa

Doradca ds. Ubezpieczeń
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Doradztwo oraz sprzedaż polis na życie,
  • Umawianie spotkań biznesowych,
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych z przedsiębiorcami,
  • Obsługa klienta indywidualnego (osoby prywatne),
  • Obsługa obiegu dokumentów,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Budowanie i obsługa własnej bazy klientów,
  • Obsługa stałych i otrzymanych klientów.
Nasze wymagania
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Zaświadczenie o niekaralności,
  • Zaangażowanie w budowaniu relacji z klientami,
  • Ukierunkowanie na cel
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
  • Łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi,
  • Aktywna działalność gospodarcza (kontrakt B2B).
To oferujemy
  • Przyjemną atmosferę pracy,
  • Szkolenia wdrożeniowe,
  • Szkolenia produktowe podnoszące kwalifikacje,
  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju, równą dla wszystkich Agentów/Managerów,
  • Praca w międzynarodowej firmie,
  • Możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego,
  • Wsparcie w każdym momencie sprzedaży,
  • Możliwość pracy on-line.

O MetLife
Nieustannie szukamy rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Dzięki ponad 150-letniemu doświadczeniu tworzymy coraz prostsze produkty i usługi, dbając o to, by były dopasowane do zmieniających się potrzeb naszych klientów. MetLife. Razem przez życie.

Na świecie
Istniejemy od 1868 roku. Prowadzimy działalność w ponad 40 krajach. Zajmujemy 48. miejsce w rankingu Fortune 500® 2020.

W Polsce
Rozpoczęliśmy działalność w 1990 roku. Oferujemy ubezpieczenia na życie, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne.

Satysfakcja klientów
W 2020 roku wypłaciliśmy klientom ponad 817 mln złotych odszkodowań i świadczeń brutto

Odpowiedzialność społeczna
Nasze działania CSR są od lat doceniane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, które co roku publikuje raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre Praktyki”

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-10-2021
Wyświetleń: 126