kandydatów

Etat Specjalista ds. Marketingu Handlowego

Firma: VanityStyle Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5887641, z dnia 2021-10-26

W VanityStyle jesteśmy młodzi sercem i wiemy, że każdy z nas potrzebuje czuć, że jego praca ma sens. Dlatego od ponad 13 lat wspieramy naszych klientów w tworzeniu kultury organizacyjnej, w której najważniejszy jest człowiek. Inspirujemy do dobrego życia, poszukiwania szczęścia i poczucia satysfakcji. To nasza energia i motywacja do działania. Lubimy to co robimy i chcemy dzielić się naszą pasją.

Specjalista ds. Marketingu Handlowego

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • planowanie, tworzenie, wdrażanie oraz koordynacja kreatywnych kampanii e-mail i powiadomień push
  • tworzenie scenariuszy kampanii zautomatyzowanych
  • współtworzenie marketingowej strategii e-mail
  • prowadzenie testów A/B
  • raportowanie efektów prowadzonych działań
  • badanie i analiza efektywności realizowanych kampanii
  • przygotowywanie prostych grafik na potrzeby kampanii
  • przygotowywanie raportów i analiz z prowadzonych działań

Wymagania

  • znajomość zagadnień z zakresu e-mail marketingu
  • znajomość programów do marketing automation np. GetRespons
  • rozwinięte umiejętności organizacyjne (umiejętność ustalania priorytetów, zarządzania czasem)
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • mile widziana znajomość programów graficznych np.: Adobe CS/ Canva oraz administracja stron landing page

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość poszerzania wiedzy oraz podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole
  • atrakcyjny system benefitów:
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie nauki języków
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • ubezpieczenie na życie
    • możliwość pracy zdalnej
    • elastyczny czas pracy
    • owoce
    • dofinansowanie biletów do kina, teatru
    • dofinansowanie wypoczynku
    • jeden krótszy dzień pracy w tygodniu

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-10-2021
Wyświetleń: 127