kandydatów

Etat Specjalista w nadzorze wodnym

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Wyszogród

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Specjalista w nadzorze wodnym
Miejsce pracy: Wyszogród
Numer: StPr/21/1105
OBOWIĄZKI:
prowadzenie Biura Obsługi Klienta,przyjmowanie zgłoszeń wodnoprawnych, prowadzenie postępowań administracyjnych w ich zakresie,przygotowywanie informacji oraz projektów uzgodnień i opinii dla zewnętrznych wnioskodawców w związku z inwestycjami kolidującymi z wodami i urządzeniami wodnymi będącymi w administracji Nadzoru Wodnego w Wyszogrodzie,przygotowywanie informacji i opiniowanie składanych do Nadzoru Wodnego w Wyszogrodzie zagadnień dot. spraw prowadzonych przez inne organy PGW Wody Polskie,przygotowywanie informacji i sprawozdań dla RZGW Warszawa i Zarządu Zlewni Włocławek, a także innych jednostek administracji rządowej i samorządowej,utrzymanie i eksploatację wód oraz budowli hydrotechnicznych i urządzeń wodnych będących w administracji Nadzoru Wodnego w Wyszogrodzie,udział w kontroli stanu wód i urządzeń wodnych podległych Nadzorowi Wodnemu w Wyszogrodzie (przeglądy okresowe, doraźne, wizje terenowe i inne),określanie potrzeb w zakresie utrzymania wód i urządzeń wodnych,przygotowywanie materiałów niezbędnych dla realizacji postępowań związanych z wyborem wykonawców realizujących na zlecenie PGW Wody Polskie zadania w zakresie utrzymania wód i urządzeń wodnych (przedmiary, wyceny, materiały mapowe),kontrolę wykonawstwa na realizowanych zadaniach związanych z utrzymaniem wód i urządzeń wodnych administrowanych przez PGW Wody Polskie na terenie podległym Nadzorowi Wodnemu,załatwianie wniosków i skarg spływających do PGW Wody Polskie dotyczących wód i urządzeń wodnych nadzorowanych przez Nadzór Wodny w Wyszogrodzie,udział w działaniach związanych z prowadzeniem akcji powodziowej lub innych sytuacji kryzysowych obejmujących wody i urządzenia wodne podlegające Nadzorowi Wodnemu w Wyszogrodzie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: inzynier srodowiska, melioracje wodne, ochrona środowiska, budownictwo
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Wyszogród

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku