kandydatów

Etat Nauczyciel Międzynarodowego Żłobka I Przedszkola

Firma: International Trilingual School of Warsaw miejsce pracy: Warszawa

W związku z rozwojem placówki poszukujemy nauczycieli do naszego oddziału trójjęzycznego ŻŁOBKA I PRZEDSZKOLA.

Nauczyciel Międzynarodowego Żłobka I Przedszkola

Miejsce pracy: Warszawa, Centrum

Zakres obowiązków:
  • wychowawstwo grupy
  • prowadzenie ciekawych i kreatywnych zajęć
  • ewaluacja uczniów
  • współpraca z pozostałymi nauczycielami
  • organizacja ważnych wydarzeń grupy
  • prowadzenie dziennika lekcyjnego
  • współpraca z Rodzicami
  • udział w spotkaniach zespołu
Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • profilowego wykształcenia (edukacja przedszkolna, opiekun dziecięcy)
  • umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i doświadczenia
  • pracę w centrum Warszawy (dogodna lokalizacja),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • umowę o pracę
  • dla osób spoza Warszawy możliwość zakwaterowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).