kandydatów

Etat Magazynier/ kierowca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Magazynier/ kierowca
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Numer: StPr/21/1165
OBOWIĄZKI:

obsługa wózka widłowego / suwnicy rozładunek dostaw kontrola ilościowa dostaw przychodzących generowanie i archiwizacja dokumentów magazynowych lokalizacja części w magazynie wydawanie towaru na podstawie dokumentacji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office, Excel, Word)

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku uumiejętność pracy zespołowej, mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy IIS

Miejsce pracy:

Mińsk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim