Etat Specjalista da. wsparcia sprzedaży usług spedycji morsko-lotniczej

Firma: Logwin Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

Ogłoszenie numer: 5896767, z dnia 2021-10-27

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista da. wsparcia sprzedaży usług spedycji morsko-lotniczej

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • Bezpośredni kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem – budowanie relacji;
  • Tworzenie i weryfikacja baz danych, wyszukiwanie potencjalnych klientów;
  • Aktywne wsparcie działu sprzedaży we wszystkich procesach;
  • Wsparcie obsługi obecnych klientów firmy;
  • Rejestrowanie danych oraz raportowanie w systemie CRM;
  • Wsparcie akcji marketingowo-sprzedażowych.

Wymagania

  • Gotowość do rozwijania kompetencji sprzedażowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Zaangażowanie w powierzane zadania, sumienność;
  • Zdolności organizacyjne, chęć podejmowania inicjatywy, proaktywna postawa;
  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach 8-16;
  • Pracę i rozwój zawodowy w zespole doświadczonych specjalistów z branży;
  • Bezpłatny pakiet medyczny, dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Świadczenia dla siebie i bliskich związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych (ZFŚS).