kandydatów

Etat Pakowacz mięsa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie miejsce pracy: Mława

Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie
Pakowacz mięsa
Miejsce pracy: Mława
Numer: StPr/21/1084
OBOWIĄZKI:
Pakowanie tacek z mięsem w kartony, sprawdzanie poprawności etykiet na tackach, układanie tacek z mięsem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Pracodawca nie wymaga określonego poziomu wykształcenia. Mile widziane jest doświadczenie w zawodzie. Wymagana dokładność, sumienność i dyspozycyjność. Niezbędne będzie 'książeczka sanepidowska' - możlwość wyrobienia. Jest to praca stojąca na hali produkcyjnej w temperaturze 4 stopni. Pracodawca oferuje posiłku regeneracyjne.Pracodawca informuje o możliwości zogranizowania dojazdu z Działdowa do Mławy.

Miejsce pracy:

Mława

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie