kandydatów

Etat Technik

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Technik
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/13434
OBOWIĄZKI:
1.Prowadzenie magazynu sprzętu techniki policyjnej Wydziału (MTP). 2.Prowadzenie ewidencji ogólnej magazynu sprzętu technicznego oraz transportowego. 3.Obsługa Elektronicznego Systemu Wydawania Sprzętu. 4.Wykonywanie roli dyspozytora sprzętu transportowego dla pojazdów garażujących w Warszawie przy ul. Karolkowej 46. 5.Przeprowadzanie kontroli zgodności stanu faktycznego wyposażenia magazynu ze stanem ewidencyjnym. 6. Kontrola stanu technicznego sprzętu przyjętego do MTP (w tym kamer nasobnych). 7.Wyposażanie policjantów i pracowników Wydziału we wszelkiego rodzaju sprzęt znajdujący się w magazynie, niezbędny w służbie i pracy. 8.Prowadzenie książek, rejestrów, druków powierzonych na czas pracy i odnotowanie w/w faktu w książce pełnienia służby poprzez odpowiedni zapis. 9.Informowanie osoby odpowiedzialnej o: a)uszkodzeniach sprzętu MTP; b)terminach ważności legalizacji i wzorcowania urządzeń; c)zakończonych rejestrach, książkach, drukach w celu przekazania do WRD. 10.Dokonywanie wpisów w książkach, rejestrach, drukach w sposób wyraźny i czytelny. 11.Odbieranie od prowadzących pojazdy (kontroli pracy, dowodu rejestracyjnego oraz kluczyków) po powrocie z trasy i zabezpieczenie przed zgubieniem lub samowolnym użyciem. 12.Wydawanie i monitoring kart Flota pojazdów służbowych. 13.Sprawdzanie ważności badań technicznych pojazdów w książce kontroli pracy sprzętu transportowego (agregatu) lub dowodzie rejestracyjnym. 14.Kontrola prawidłowości i kompletności wpisów w książce kontroli pracy sprzętu transportowego (agregatu). 15.Prowadzenie ewidencji w postaci tabel zużytego paliwa przez pojazdy służbowe Wydziału. 16.Obsługa monitoringu CCTV. 17.Wydawanie i przyjmowanie kluczy do pomieszczeń służbowych na ul. Karolkowej 46. 18.Niezwłoczne powiadamianie bezpośredniego przełożonego o zniszczeniu/zagubieniu dokumentów służbowych lub szkodach i utracie sprzętu MTP oraz wystąpieniu wydarzeń nadzwyczajnych. 19.Dbałość o należyty stan urządzeń i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy. 20.Ponoszenie materialnej odpowiedzialności za ewidencjonowany sprzęt przechowywany w magazynach. 21.Ewidencjonowanie, wydawanie i przyjmowanie kamer nasobnych w aplikacji RAW oraz ewidencji wydanych/zdanych kamer nasobnych. 22.Przestrzeganie zasad ochrony informacji niejawnych oraz zasad ochrony przeciwpożarowej w użytkowanych pomieszczeniach. 23.Sumienne i staranne wykonywanie pracy oraz stosowanie się do poleceń przełożonych, które dotyczą pracy, jeżeli nie są sprzeczne z przepisami prawa. 24.Zachowanie w tajemnicy tych danych osobowych oraz sposobu ich zabezpieczania, do których uzyskuje dostęp w systemach informatycznych. 25.Przestrzeganie tajemnicy prawnie chronionej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik prac biurowych*
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, umiejętność pracy zespołowej, umiejętność obsługi komputera i narzędzi biurowych.Obowiązki:1.Prowadzenie magazynu sprzętu techniki policyjnej Wydziału (MTP). 2.Prowadzenie ewidencji ogólnej magazynu sprzętu technicznego oraz transportowego. 3.Obsługa Elektronicznego Systemu Wydawania Sprzętu. 4.Wykonywanie roli dyspozytora sprzętu transportowego dla pojazdów garażujących w Warszawie przy ul. Karolkowej 46. 5.Przeprowadzanie kontroli zgodności stanu faktycznego wyposażenia magazynu ze stanem ewidencyjnym. 6. Kontrola stanu technicznego sprzętu przyjętego do MTP (w tym kamer nasobnych). 7.Wyposażanie policjantów i pracowników Wydziału we wszelkiego rodzaju sprzęt znajdujący się w magazynie, niezbędny w służbie i pracy. 8.Prowadzenie książek, rejestrów, druków powierzonych na czas pracy i odnotowanie w/w faktu w książce pełnienia służby poprzez odpowiedni zapis. 9.Informowanie osoby odpowiedzialnej o: a)uszkodzeniach sprzętu MTP; b)terminach ważności legalizacji i wzorcowania urządzeń; c)zakończonych rejestrach, książkach, drukach w celu przekazania do WRD. 10.Dokonywanie wpisów w książkach, rejestrach, drukach w sposób wyraźny i czytelny. 11.Odbieranie od prowadzących pojazdy (kontroli pracy, dowodu rejestracyjnego oraz kluczyków) po powrocie z trasy i zabezpieczenie przed zgubieniem lub samowolnym użyciem. 12.Wydawanie i monitoring kart Flota pojazdów służbowych. 13.Sprawdzanie ważności badań technicznych pojazdów w książce kontroli pracy sprzętu transportowego (agregatu) lub dowodzie rejestracyjnym. 14.Kontrola prawidłowości i kompletności wpisów w książce kontroli pracy sprzętu transportowego (agregatu). 15.Prowadzenie ewidencji w postaci tabel zużytego paliwa przez pojazdy służbowe Wydziału. 16.Obsługa monitoringu CCTV. 17.Wydawanie i przyjmowanie kluczy do pomieszczeń służbowych na ul. Karolkowej 46. 18.Niezwłoczne powiadamianie bezpośredniego przełożonego o zniszczeniu/zagubieniu dokumentów służbowych lub szkodach i utracie sprzętu MTP oraz wystąpieniu wydarzeń nadzwyczajnych. 19.Dbałość o należyty stan urządzeń i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy. 20.Ponoszenie materialnej odpowiedzialności za ewidencjonowany sprzęt przechowywany w magazynach. 21.Ewidencjonowanie, wydawanie i przyjmowanie kamer nasobnych w aplikacji RAW oraz ewidencji wydanych/zdanych kamer nasobnych. 22.Przestrzeganie zasad ochrony informacji niejawnych oraz zasad ochrony przeciwpożarowej w użytkowanych pomieszczeniach. 23.Sumienne i staranne wykonywanie pracy oraz stosowanie się do poleceń przełożonych, które dotyczą pracy, jeżeli nie są sprzeczne z przepisami prawa. 24.Zachowanie w tajemnicy tych danych osobowych oraz sposobu ich zabezpieczania, do których uzyskuje dostęp w systemach informatycznych. 25.Przestrzeganie tajemnicy prawnie chronionej. Kontakt: Tel. 47 72 367 08 e-mail: katarzyna.kosiorek@ksp.policja.gov.pl

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 460,68 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy