kandydatów

Etat Malarz

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Malarz
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/13436
OBOWIĄZKI:
1. Organizowanie stanowiska pracy, zgodnie z ustalonym i zleconym charakterem prac malarskich i murarskich oraz likwidacja stanowiska pracy, tj.: ustawianie, przestawianie i rozbiórka rusztowań; 2. Wykonywanie prac przygotowawczych podłoża oraz prac malarskich, takich jak: malowanie ścian, sufitów, elewacji budynków, konstrukcji budowlanych, powierzchni metalowych oraz drewnianych z zastosowaniem farb akrylowych i olejnych, reperacje powłok malarskich i podłoża; 3. Wyrównywanie ścian gładzią gipsową, szlifowanie ścian, szpachlowanie; 4. Malowanie ram i futryn farbami olejnymi; 5. Reperacje powłok malarskich i podłoża; 6. Wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami; 7. Pobieranie z magazynu, rozliczanie się z materiałów i narzędzi niezbędnych do realizacji zadań; 8. Wykonywanie prac porządkowych wokół budynków: - w okresie letnim zgrabianie i usuwanie liści, - w okresie zimowym usuwanie śniegu i lodu z terenu, posypywanie piaskiem chodnika; 9. Wykonywanie prac fizycznych związanych z przenoszeniem mebli; 10. Wykonywanie innych prac o charakterze gospodarczym; 11. Bieżąca konserwacja przydzielonego sprzętu; 12. Wykonywanie zadań porządkowo-gospodarczych podczas imprez masowych i zgromadzeń publicznych; 13. Wykonywanie pracy z uwzględnieniem środków technicznych, norm i przepisów jak również z wykorzystaniem wiedzy technicznej, niezbędnych przy organizacji zleconej pracy, w tym dotyczących: - znajomości używanych materiałów oraz technologii wykonywania robót murarsko-malarskich, - znajomości podstawowych narzędzi, sprzętu i urządzeń stosowanych przy robotach murarsko-malarskich; 14. Bezzwłoczne powiadamianie bezpośredniego przełożonego o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu używanego sprzętu i urządzeń; 15. Niezwłoczne powiadamianie przełożonego o każdej okoliczności utrudniającej lub uniemożliwiającej realizację zadania lub polecenia, dostrzeżonych możliwościach wykonania polecenia w sposób sprawniejszy lub skuteczniejszy, niż określony poleceniem; 16. Przestrzeganie dyscypliny pracy oraz przepisów bhp i ppoż. na stanowisku pracy, ze szczególnym uwzględnieniem warunków technicznych bezpieczeństwa pracy dotyczących używanego sprzętu i narzędzi, właściwego toku postępowania w czasie wykonywania pracy oraz używania niezbędnych środków ochrony osobistej (w tym sprzętu i odzieży ochronnej); 17. Przestrzeganie tajemnicy prawnie chronionej; 18. Uczestniczenie w szkoleniach i doskonaleniu zawodowym organizowanym dla pracowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Malarz budowlany
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształceniezasadnicze zawodowe, dobra organizacja pracy własnej, kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającegoObowiązki:1. Organizowanie stanowiska pracy, zgodnie z ustalonym i zleconym charakterem prac malarskich i murarskich oraz likwidacja stanowiska pracy, tj.: ustawianie, przestawianie i rozbiórka rusztowań; 2. Wykonywanie prac przygotowawczych podłoża oraz prac malarskich, takich jak: malowanie ścian, sufitów, elewacji budynków, konstrukcji budowlanych, powierzchni metalowych oraz drewnianych z zastosowaniem farb akrylowych i olejnych, reperacje powłok malarskich i podłoża; 3. Wyrównywanie ścian gładzią gipsową, szlifowanie ścian, szpachlowanie; 4. Malowanie ram i futryn farbami olejnymi; 5. Reperacje powłok malarskich i podłoża; 6. Wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami; 7. Pobieranie z magazynu, rozliczanie się z materiałów i narzędzi niezbędnych do realizacji zadań; 8. Wykonywanie prac porządkowych wokół budynków: - w okresie letnim zgrabianie i usuwanie liści, - w okresie zimowym usuwanie śniegu i lodu z terenu, posypywanie piaskiem chodnika; 9. Wykonywanie prac fizycznych związanych z przenoszeniem mebli; 10. Wykonywanie innych prac o charakterze gospodarczym; 11. Bieżąca konserwacja przydzielonego sprzętu; 12. Wykonywanie zadań porządkowo-gospodarczych podczas imprez masowych i zgromadzeń publicznych; 13. Wykonywanie pracy z uwzględnieniem środków technicznych, norm i przepisów jak również z wykorzystaniem wiedzy technicznej, niezbędnych przy organizacji zleconej pracy, w tym dotyczących: - znajomości używanych materiałów oraz technologii wykonywania robót murarsko-malarskich, - znajomości podstawowych narzędzi, sprzętu i urządzeń stosowanych przy robotach murarsko-malarskich; 14. Bezzwłoczne powiadamianie bezpośredniego przełożonego o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu używanego sprzętu i urządzeń; 15. Niezwłoczne powiadamianie przełożonego o każdej okoliczności utrudniającej lub uniemożliwiającej realizację zadania lub polecenia, dostrzeżonych możliwościach wykonania polecenia w sposób sprawniejszy lub skuteczniejszy, niż określony poleceniem; 16. Przestrzeganie dyscypliny pracy oraz przepisów bhp i ppoż. na stanowisku pracy, ze szczególnym uwzględnieniem warunków technicznych bezpieczeństwa pracy dotyczących używanego sprzętu i narzędzi, właściwego toku postępowania w czasie wykonywania pracy oraz używania niezbędnych środków ochrony osobistej (w tym sprzętu i odzieży ochronnej); 17. Przestrzeganie tajemnicy prawnie chronionej; 18. Uczestniczenie w szkoleniach i doskonaleniu zawodowym organizowanym dla pracowników.Kontakt: Tel. 47 72 338 26 e-mail: bozena.jankowska@ksp.policja.gov.pl

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 769,57 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy