Etat Specjalista / Starszy specjalista / Główny specjalista w Wydziale Projektów Intermodalnych w Departa

Firma: Centrum Unijnych Projektów Transportowych miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie o rekrutacji na stanowisko

Specjalista / Starszy specjalista / Główny specjalista w Wydziale Projektów Intermodalnych w Departamencie Projektów Multibranżowych
Miejsce pracy: Warszawa

umowa na czas określony w celu zastępstwa

Podstawowe obowiązki:
  • Koordynacja zadań związanych z wdrażaniem, monitorowaniem i rozliczaniem projektów intermodalnych;
  • Monitorowanie procesu przygotowania i realizacji projektów;
  • Ocena i weryfikacja wniosku o dofinansowanie projektów;
  • Weryfikacja i rozliczanie raportów, informacji kwartalnych oraz wniosków o płatność;
  • Współpraca z beneficjentami oraz instytucjami zaangażowanymi we wdrażanie projektów intermodalnych.
Wymagania niezbędne:
  • Na stanowisko Specjalisty - wykształcenie wyższe i minimum 2 lata stażu pracy.
  • Na stanowisko Starszego specjalisty - wykształcenie wyższe i minimum 2 lata stażu pracy.
  • Na stanowisko Głównego specjalisty - wykształcenie wyższe i minimum 3 lata stażu pracy.
Wymagania dodatkowe:
  • Wykształcenie wyższe magisterskie. Preferowane: ekonomiczne, prawnicze, techniczne;
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z wdrażaniem projektów współfinansowanych z udziałem funduszy UE;
  • Znajomość zagadnień związanych z transportem intermodalnym;
  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem administracji publicznej;
  • Znajomość przepisów z zakresu finansów publicznych, prawa cywilnego, prawa budowlanego;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Znajomość języka angielskiego.
Wykaz Dokumentów aplikacyjnych:
  • CV zawierające dane osobowe, o których mowa w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2019 poz. 1040 z późn. zm.).
  • List motywacyjny (opcjonalnie).
Prosimy o przesyłanie Aplikacji przy uwzględnieniu, że:
  • W przypadku podania danych osobowych wykraczających poza przepisy art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2019 poz. 1040 z późn. zm.), prosimy o zawarcie w Aplikacji klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej Aplikacji, przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych w Warszawie, przekazanych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję. Przez realizację procesu rekrutacji w CUPT rozumie się także jego dokumentowanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy.”

  • W przypadku podania danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO 1 (tzw. dane szczególnych kategorii), wymagane jest zawarcie w Aplikacji dodatkowo klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (tzw. dane szczególnych kategorii). Przez realizację procesu rekrutacji w CUPT rozumie się także jego dokumentowanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy”.