kandydatów

Etat Analityk Systemowy

Firma: innogy Stoen Operator Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Analityk Systemowy
Miejsce pracy: Warszawa
Poznaj nas!

W naszym zespole weźmiesz udział w transformacji energetyki, a konkretnie pomożesz przy opracowaniu koncepcji wdrożenia 80% inteligentnego opomiarowania w Warszawie. Dowiesz się również jak zarządza się infrastrukturą telekomunikacyjną, odpowiedzialną za komunikację z licznikami współpracując z naszym działem IT. Dołożysz cegiełkę do budowy naszego autorskiego systemu, który teraz zarządza i odczytuje ok. 20 tys. liczników, a docelowo będzie to MILION❕

Twój zakres obowiązków:
  • Udział w projekcie wdrożenia inteligentnego opomiarowania
  • Przeprowadzanie analiz wpływu projektowanych zmian na istniejące systemy i procesy biznesowe
  • Przeprowadzanie i wsparcie testów systemów
  • Testowanie i konfiguracja urządzeń komunikacyjnych
  • Testowanie nowych technologii komunikacyjnych
  • Pozyskiwanie, weryfikowanie i udostępnienie danych pomiarowych w systemach pomiarowych
  • Sporządzanie raportów, analiz, zestawień
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, ekonomia, matematyka, statystyka)
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość Excel'a w stopniu zaawansowanym
  • podstawowa wiedza z zakresu zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
  • podstawową wiedza z zakresu technologii komunikacyjnych (GSM, PLC)
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętność współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi
  • kreatywność i umiejętności analityczne
Mile widziane
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (praca z dokumentami, kontakt mailowy oraz przygotowywanie prezentacji w tym języku)
  • znajomość VBA oraz Python
To oferujemy
  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze
  • udział w projektach realizowanych dla klientów zagranicznych
  • możliwość pracy zdalnej z innej lokalizacji niż siedziba firmy