kandydatów

Etat Asystent ds. badań

Firma: Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt miejsce pracy: Pruszków

Ogłoszenie numer: 5902638, z dnia 2021-10-28

Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt wykonuje zadania, o których mowa w art. 5 ust. 1 ustawy z dnia 10 grudnia 2020 r. o organizacji hodowli i rozrodzie zwierząt gospodarskich Dz. U. 2021 poz. 36.

Asystent ds. badań

Miejsce pracy: mazowieckie / Pruszków

Opis stanowiska

Stanowisko: Asystent ds. badań w Laboratorium Oceny Mleka KCHZ Laboratorium Referencyjnym z/s w Parzniewie Krajowego Centrum Hodowli Zwierząt

ul. Przyszłości 1, 05-800 Pruszków

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • oznaczanie parametrów mleka metodami referencyjnymi i automatycznymi
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi badaniami oraz z wyposażeniem pomiarowym i badawczym
  • kontrola i sprawdzanie stanu technicznego wyposażenia pomiarowo badawczego
  • współpraca z serwisami firmowymi wyposażenia pomiarowego i badawczego
  • przygotowanie materiałów odniesienia
  • nabywanie, przyjmowanie i przechowywanie materiałów pomocniczych
  • dostarczanie mleka na potrzeby laboratorium

Wymagania

  • kierunkowe wykształcenie (biologia, biotechnologia, mikrobiologia, technologia żywienia, rolnictwo)
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność adaptacji,
  • chęć nauki,
  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność,
  • dokładność,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym.

Wynagrodzenie

Od 2000 do 3000 PLN