kandydatów

Etat Koordynator / Rejestrator likwidacji szkód majątkowych

Firma: Bota Sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

Bota sp. z o.o została utworzona w 2010r, świadczy kompleksowe usługi w zakresie likwidacji szkód i outsourcingu. Zespół stanowią pracownicy stacjonarni i wielu zewnętrznych ekspertów. W skład zespołu wchodzą inżynierowie, ekonomiści, prawnicy, którzy likwidują szkody we wszystkich branżach przemysłu, dla większości działających w Polsce Ubezpieczycieli.

Koordynator / Rejestrator likwidacji szkód majątkowych
Miejsce pracy: Warszawa

miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • Biegła Znajomość pakietu MS Office
  • Mobilność, dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w likwidacji szkód majątkowych
  • Samodzielność oraz umiejętności podejmowania decyzji
  • Możliwość pracy zdalnej po uzupełnieniu doświadczenia
Zadania:
  • Rejestracja zleceń
  • Monitoring przekazanych do realizacji zleceń
  • Gromadzenie, kompletowanie i rejestracja dokumentacji związanej z prowadzonymi sprawami
  • Współpraca z Rzeczoznawcami w zakresie likwidowanych szkód
Oferujemy:
  • Pracę na pełen etat w dowolnej formie zatrudnienia (możliwość pracy zdalnej)
  • Abonament prywatnej opieki medycznej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:30-9:00)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-10-2021
Wyświetleń: 132