kandydatów

Etat Koordynator ds. Relacji Biznesowych

Firma: Medicover sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator ds. Relacji Biznesowych
Miejsce pracy: Warszawa

Biuro Główne Medicover

al. Jerozolimskie 96

Twoje zadania:
  • Utrzymanie portfolio powierzonych Klientów (w tym renegocjowanie istniejących umów)
  • Realizacja planów sprzedaży poprzez telefoniczny kontakt z Klientami B2B
  • Przeprowadzanie kompleksowego doradztwa w zakresie doboru produktu
  • Tworzenie i rozwój długofalowych relacji biznesowych
Coś o Tobie:
  • Posiadasz doświadczenie w opiece nad Klientem lub w obszarze aktywnej sprzedaży B2B
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym komunikacyjne i negocjacyjne
  • Proaktywna postawa, inicjatywa w kontakcie z Klientami, wytrwałość w dążeniu do realizacji celu oraz bardzo dobra organizacja pracy to cechy, które Cię charakteryzują
  • Umiesz pracować pod presją czasu
Nasza oferta:
  • Miesiąc płatnego wdrożenia do pracy
  • Praca w oparciu o umowa o pracę (wynagrodzenie dwuskładnikowe podstawa wynagrodzenia + premia miesięczna uzależniona od wyników)
  • Sprzedaż usług marki premium w branży medycznej
  • Praca według grafiku w przedziale czasowym 7:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku
  • Wsparcie zaangażowanego Zespołu i Managera
  • Szkolenia stacjonarne on-line i programy rozwojowe
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dofinansowanie karty sportowej, dostęp do platformy zakupowej Medicover Benefits, grupowe ubezpieczenie NNW, możliwość zakupu  i uczestnictwa w programie dobrowolnego ubezpieczenia na życie oraz zniżki na usługi oferowane przez spółki Medicover