kandydatów

Etat Inspektor w dziale lokali użytkowych (nr ref. 38/2021)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Inspektor w dziale lokali użytkowych (nr ref. 38/2021)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/13517
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z najmem lokali użytkowych, położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Młynów; - przygotowywanie projektów uchwał Zarządu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy; - przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z najmem części powierzchni komunalnych budynków, przeznaczonych do wynajmu komercyjnego, położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Młynów; - udział w organizowaniu konkursów i przetargów na najem lokali użytkowych; - współpraca z pozostałymi pracownikami działu w celu prawidłowej wymiany informacji oraz skutecznego wykonywania zadań; - współpraca z innymi pracownikami w zakresie przygotowywanych zestawień oraz sprawozdań z działalności działu; - udział w wizjach terenowych, w tym komisjach organizowanych przez inne komórki organizacyjne Zakładu lub inne jednostki m.st. Warszawy w zakresie merytorycznej właściwości Działu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista administracji publicznej (wymagany staż - lata: 4)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, 6 lat doświadczenia zawodowego (4 lata doświadczenia przy wykształceniu wyższym), umiejętności znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel), umiejętność kosztorysowania w programie Norma, uprawnienia do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej w specjalności sanitarnej.Obowiązki:- pWymagania niezbędne: (wymagania konieczne do podjęcia pracy na danym stanowisku)- obywatelstwo polskie lub obywatelstwo państwa, o którym mowa w art. 11 ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikachsamorządowych (t.j. Dz.U. z 2019r., poz. 1282);- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;- nieposzlakowana opinia;- wykształcenie minimum średnie,- staż pracy minimum 4 lata przy wykształceniu średnim lub 2 lata przy wykształceniu wyższym.Wymagania dodatkowe: (pozostałe wymagania, pozwalające na optymalne wykonywanie zadań na danym stanowisku)- znajomość regulacji prawnych wymaganych do podjęcia pracy na stanowisku: Kodeks cywilny, Kodeks postępowaniaadministracyjnego, Kodeks spółek handlowych, akty prawa miejscowego oraz zarządzenia Prezydenta m.st. Warszawy w sprawienajmu lokali użytkowych oraz windykacji, ustawa o samorządzie gminnym, ustawa o pracownikach samorządowych, ustawy o ustrojum.st. Warszawy;- znajomość obsługi programów biurowych MS Word, MS Excel- pożądane wykształcenie wyższeObowiązki:- przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z najmem lokali użytkowych, położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Młynów; - przygotowywanie projektów uchwał Zarządu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy; - przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z najmem części powierzchni komunalnych budynków, przeznaczonych do wynajmu komercyjnego, położonych na terenie Terenowego Zespołu Obsługi Mieszkańców Młynów; - udział w organizowaniu konkursów i przetargów na najem lokali użytkowych; - współpraca z pozostałymi pracownikami działu w celu prawidłowej wymiany informacji oraz skutecznego wykonywania zadań; - współpraca z innymi pracownikami w zakresie przygotowywanych zestawień oraz sprawozdań z działalności działu; - udział w wizjach terenowych, w tym komisjach organizowanych przez inne komórki organizacyjne Zakładu lub inne jednostki m.st. Warszawy w zakresie merytorycznej właściwości Działu. Szczegółowe informacje pod adresem: http://www.zgnwola.waw.pl/inspektor-w-dziale-lokali-uzytkowych-nr-ref-38-2021/

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy