Etat Kierownik sekcji konserwacji i utrzymania nieruchomości

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Kierownik sekcji konserwacji i utrzymania nieruchomości
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/13546
OBOWIĄZKI:
a) Przygotowywanie zadań dla poszczególnych pracowników lub brygad na podstawie zleceń otrzymanych z jednostek organizacyjnych oraz organizacja i koordynowanie ich terminowej realizacji. Nadzór nad pracą podległych brygad b) Prowadzenie gospodarki materiałowej udział i nadzór nad rozliczeniem kosztów materiałowych, rozliczanie zleceń zgodnie z pobranym z magazynu materiałem oraz terminowe przekazywanie dokumentów dla specjalisty do spraw administracyjnych celu dalszych rozliczeń c) Prowadzenie gospodarki narzędziowej i sprzętu, nadzór nad prawidłową eksploatacją narzędzi d) Sporządzanie wykazów materiałów do wybrakowania lub upłynnienia e) Współpraca z jednostkami organizacyjnymi Akademii oraz dostawcami mediów zgodnie z zawartymi umowami f) Udział w komisjach odbiorowych robót g) Utrzymywanie w sprawności sieci, instalacji i urządzeń zapewniających zasilanie w energię elektryczną, wodę, gaz, energię cieplną oraz odprowadzenie ścieków i wód opadowych) wykonywanie robót konserwacyjno-naprawczych, usuwaniem awarii siłami własnymi oraz systemem zleconym. h) udział oraz przygotowywanie procedur przetargowych na świadczenie usług konserwacyjnych, napraw i awarii realizowanych w ramach zamówień publicznych lub zapytań ofertowych i) udział w planowaniu napraw, remontów i konserwacji realizowanych systemem gospodarczym oraz przez firmy zewnętrzne.j) sporządzanie rocznego wykazu potrzeb materiałowych k) pełnienie dyżurów domowych pod telefonem min 2 razy w tygodniu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali inżynierowie budownictwa (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Zamówienia publiczne
Uprawnienia: Prawo budowlane

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (związane z budownictwem, inżynierią sanitarną), wiedza specjalistyczna, znajomość ustawy Prawo Budowlane i Ustawy o Zamówieniach Publicznych, cierpliwość, dokładność, kreatywność, odpowiedzialność, analityczne myślenie, umiejętność pracy w zespole, organizowanie pracy zespołu, radzenie sobie ze stresem, umiejętność realizacji pilnych zadań pod presją czasu, obsługa min. Pakietu Office, mile widziany program graficzny, minimum 4 lata, minimum 5 lat na stanowisku kierownika.Obowiązki:a) Przygotowywanie zadań dla poszczególnych pracowników lub brygad na podstawie zleceń otrzymanych z jednostek organizacyjnych oraz organizacja i koordynowanie ich terminowej realizacji. Nadzór nad pracą podległych brygad b) Prowadzenie gospodarki materiałowej udział i nadzór nad rozliczeniem kosztów materiałowych, rozliczanie zleceń zgodnie z pobranym z magazynu materiałem oraz terminowe przekazywanie dokumentów dla specjalisty do spraw administracyjnych celu dalszych rozliczeń c) Prowadzenie gospodarki narzędziowej i sprzętu, nadzór nad prawidłową eksploatacją narzędzi d) Sporządzanie wykazów materiałów do wybrakowania lub upłynnienia e) Współpraca z jednostkami organizacyjnymi Akademii oraz dostawcami mediów zgodnie z zawartymi umowami f) Udział w komisjach odbiorowych robót g) Utrzymywanie w sprawności sieci, instalacji i urządzeń zapewniających zasilanie w energię elektryczną, wodę, gaz, energię cieplną oraz odprowadzenie ścieków i wód opadowych) wykonywanie robót konserwacyjno-naprawczych, usuwaniem awarii siłami własnymi oraz systemem zleconym. h) udział oraz przygotowywanie procedur przetargowych na świadczenie usług konserwacyjnych, napraw i awarii realizowanych w ramach zamówień publicznych lub zapytań ofertowych i) udział w planowaniu napraw, remontów i konserwacji realizowanych systemem gospodarczym oraz przez firmy zewnętrzne.j) sporządzanie rocznego wykazu potrzeb materiałowych k) pełnienie dyżurów domowych pod telefonem min 2 razy w tygodniu*Wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa[Zgłoszenia na adres e-mail: joanna.karpio@wat.edu.pl, telefonicznie: 261 839 089 - w godzinach: 07:30-15:30]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy