kandydatów

Etat Business Development Manager

Firma: KPMG miejsce pracy: Warszawa

Business Development Manager
Warszawa
umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

Departament Business Advisory realizuje usługi doradcze dla biznesu, które obecnie bardzo ściśle związane są transformacją cyfrową przedsiębiorstw. Pomagamy naszym klientom adoptować najnowocześniejsze technologie, udostępniane w chmurze obliczeniowej. Nasze usługi to połączenie doradztwa ściśle biznesowego z implementacją technologicznych rozwiązań. Pomagamy naszym klientom optymalizować ich procesy biznesowe, uzyskiwać coraz lepsze wyniki, poprawiać doświadczenie klienta końcowego poprzez zastosowanie najnowocześniejszych narzędzi cyfrowych.

Zespół Clients & Markets wspiera realizację strategii rozwoju KPMG w Polsce opartej na filarach Trust & Growth. Jest odpowiedzialny za działania sprzedażowe, marketingowe, a także za komunikację zewnętrzną oraz wewnętrzną. Zespół przygotowuje analizy pod kątem rozwoju biznesu i opracowuje rozwiązania technologiczne wspierające sprzedaż usług KPMG. Do zadań Clients & Markets należy również zarządzanie wiedzą, bazami danych oraz tworzenie raportów merytorycznych i publikacji thought leadership.

Twoje zadania:
  • Rozwój sprzedaży oferowanych przez KPMG usług, zarówno na rynku lokalnym jak i za granicą, ze szczególnym uwzględnieniem Business Advisory, w tym projektów związanych z wdrożeniami z obszaru IT
  • Pozyskiwanie nowych i rozwój istniejących klientów
  • Budowa i utrzymywanie relacji z klientami i partnerami technologicznymi w Polsce i za granicą
  • Realizacja planów i prognoz sprzedażowych, budowanie i progresja pipeline'u sprzedażowego
  • Ścisła współpraca z zespołem marketingu wspierających sprzedaż usług KPMG,
  • Wysoka dbałość o jakość danych w systemach CRM dot. klientów, , pipeline'u i prognozy sprzedaży
  • Kreowanie wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów
  • Dostarczanie odpowiednich prezentacji na temat usług, prowadzenie spotkań z klientami i partnerami strategicznymi
Oczekujemy:
  • Minimum 10 lat doświadczenia w sprzedaży B2B, potwierdzonej sukcesami
  • Preferowane doświadczenie w obszarze sprzedaży usług, w tym związanych z systemami / rozwiązaniami IT
  • Mile widziane doświadczenie u globalnych vendorów z branży nowych technologii, lub partnerów realizujących wdrożenia systemów IT; doświadczenie w sprzedaży projektów opartych o chmurę obliczeniową, a zwłaszcza doświadczenie we współpracy z Microsoft będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności identyfikacji szans sprzedażowych i skutecznej progresji zakończonej pozyskiwaniem zleceń
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Otwartości, komunikatywnościoraz wysokiej kultury osobistej,
  • Wysokiej samomotywacji, proaktywnego i ambitnego podejście do osiągania celów
  • Kreatywności, umiejętności współpracy w zespole, doświadczenie pracy w skomplikowanych strukturach organizacyjnych
  • Doskonałych umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem.
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej
  • Możliwość wpływu na strategię biznesową i rozwój firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za wyniki,
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bony okolicznościowe
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
KPMG Sp. z o.o., Departament People&Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członekglobalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskichstowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielskąz odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przezniezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.