kandydatów

Etat Pracownik zaplecza sportowego

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracownik zaplecza sportowego
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/13578
OBOWIĄZKI:
- codzienna kontrola i bieżąca konserwacja urządzeń sportowych wykorzystywanych na terenie Ośrodka, - lokalizowanie występujących awarii, usterek, zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości związanych z działaniem urządzeń i instalacji, - wykonywanie prac remontowo budowlanych, nie wymagających specjalistycznego przygotowania i sprzętu, - wykonywanie drobnych napraw na terenie ośrodka w zakresie ślusarki, stolarki, hydrauliki, itp., - codzienne wykonywanie prac związanych z utrzymaniem porządku i czystości na terenie Ośrodka, - przygotowanie obiektów i urządzeń do otwarcia sezonów, - zgłaszanie do przełożonego zapotrzebowanie na niezbędne materiały oraz sprzęt, - czuwanie nad porządkiem i bezpieczeństwem na terenie Ośrodka, - koszenie grabienie oraz wykonywanie prac ogrodniczych, - dbałość o powierzony sprzęt w szczególności zmechanizowany
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: wykształcenie: minimum zasadnicze, staż pracy: minimum 2 letni, obywatelstwo polskie o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. Obowiązki: - codzienna kontrola i bieżąca konserwacja urządzeń sportowych wykorzystywanych na terenie Ośrodka, - lokalizowanie występujących awarii, usterek, zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości związanych z działaniem urządzeń i instalacji, - wykonywanie prac remontowo budowlanych, nie wymagających specjalistycznego przygotowania i sprzętu, - wykonywanie drobnych napraw na terenie ośrodka w zakresie ślusarki, stolarki, hydrauliki, itp., - codzienne wykonywanie prac związanych z utrzymaniem porządku i czystości na terenie Ośrodka, - przygotowanie obiektów i urządzeń do otwarcia sezonów, - zgłaszanie do przełożonego zapotrzebowanie na niezbędne materiały oraz sprzęt, - czuwanie nad porządkiem i bezpieczeństwem na terenie Ośrodka, - koszenie grabienie oraz wykonywanie prac ogrodniczych, - dbałość o powierzony sprzęt w szczególności zmechanizowany Praca według harmonogramu (do ustalenia z pracodawcą)Pełna treść ogłoszenia dostępna jest na stronie: https://aktywnawarszawa.waw.pl/pl/ogloszenia/kariera/praca/ogloszenie-nr-2021-110-9-pracownik-zaplecza-sportowego [Zgłoszenia: rekrutacjascsaw@aktywnawarszawa.waw.pl, 22 162 72 22]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy