kandydatów

Etat Junior Project Manager / Project Manager

Firma: Digital Knowledge Space miejsce pracy: Warszawa

Nowoczesna Firma S.A. (marka własna Digitalspace) https://digitalspace.pl/. Jesteśmy domem produkcyjnym, zajmującym się produkcją i postprodukcją eventów hybrydowych i stacjonarnych
z transmisją do internetu. Realizujemy produkcje wielokamerowe z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, filmy promocyjne, content szkoleniowy oraz nagrania podcastowe.

Junior Project Manager / Project Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PMDKS

Zakres obowiązków:

  • umiejętność zbadania potrzeb i wsparcia w realizacji celów biznesowych Klientów
  • opieka klienta na każdym etapie współpracy: przygotowania oferty, prezentacja i negocjacje biznesowe, realizacja projektu, współpraca z działem produkcji
  • budowanie partnerskich relacji z aktualnymi i nowymi Klientami
  • koordynacja realizacji usług w zakresie produkcji i transmisji: webinarów, konferencji, konferencji hybrydowych, produkcji materiałów video
  • bieżące raportowanie do przełożonego
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • dbanie o terminowość, organizację, wysoką jakość realizacji
  • odpowiedzialność za budżet

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • masz minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów on-line
  • jesteś z doświadczeniem w studiach online, digitalowych agencjach reklamowych lub ATL’owych
  • prowadziłeś/łaś podukcje webinarów, remonte’ów lub live’ów np: z konferencji i posługujesz się płynnie nomenklaturą produkcyjną
  • masz doświadczenie w prowadzeniu realizacji projektów komercyjnych video/TV/online oraz w prowadzeniu materiałów w postprodukcji
  • masz zdolności organizacyjne
  • potrafisz na różne sposoby tłumaczyć zagadnienia techniczne, aby pomóc drugiej stronie je zrozumieć
  • nie boisz się kontaktu z Klientami, jesteś osobą otwartą i komunikatywną
  • jesteś odpowiedzialny/na i umiesz wyciągać wnioski
  • znasz pakiet MS Office, keynote
  • wiesz jak poradzić sobie z pracą pod presją czasu
  • potrafisz samodzielnie prowadzić projekty i ustalać priorytety
  • posiadasz doświadczenie w pracy klientami korporacyjnymi i mniejszymi
  • jesteś cierpliwy/a
  • znasz język angielski w stopniu średnio - zaawansowanym (B2)

Oferujemy:

  • realizację interesujących projektów
  • pracę nad rozwojem osobistym
  • stabilne zatrudnienie (UoP lub B2B)
  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • należny szacunek
  • wynagrodzenia w zależności od doświadczenia
Digital Knowledge Space zastrzega sobie prawo do rejestracji i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wyselekcjonowanych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych Dz.Ust.nr 133 poz.883/. Zgoda obejmuje również przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacyjnych podejmowanych przez Digital Knowledge Observatory Foundation. Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.”