kandydatów

Etat Asystentka biura

Firma: KG Partners Property Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5934588, z dnia 2021-11-03

KG Partners Property działa na rynku nieruchomości komercyjnych od 1998 roku. Kieruje nami pasja, kompetencja, pracowitość. Jesteśmy nowocześni, otwarci na nowe rozwiązania.

Asystentka biura

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i aktualizacja bazy danych firmy
  • Zarządzanie marketingiem firmy, również w social mediach
  • Koordynacja zaopatrzenia biura
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy
  • Przyjmowanie gości/ kontrahentów
  • Odbieranie telefonów i łączenie rozmów

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie lub kontynuacja studiów
  • Mile widziana znajomość obługi social mediów
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy i inicjatywa

Oferujemy

  • Zatrudnienie w formie umowy zlecenie lub umowy o pracę
  • Godziny pracy od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku
  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dobrej, motywującej atmosferze