kandydatów

Etat Koordynator Projektów IT

Firma: Avenga miejsce pracy: Warszawa

Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. Świadczymy szeroką gamę usług - od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, tworzeniem oprogramowania oraz usługi outsourcingowe takie jak: staff augmentation, team leasing i permanent employment. Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA.
Koordynator Projektów IT
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MS/PMO/11/WAW/P

Do projektu naszego Klienta z branży farmaceutycznej szukamy Koordynatora Projektów IT.

Obowiązki

  • koordynowanie procesu zarządzania projektami IT (wsparcie dla procesu akceptacji, ustalanie prioryterów, cykliczny przegląd portfolio);
  • wsparcie dla kierowników projektów w zakresie procesu portfelowego i jego realizacji w narzędziach;
  • identyfikowanie zależności między projektami zarządzanymi w ramach portfela oraz okreslanie wpływu projektów na procesy biznesowe i rozwiązania IT;
  • optymalizowanie procesu zarządzania portfelem projektów (identyfikowanie potencjalnych usprawnień w narzędziu);
  • analizowanie danych dot. portfela projektów IT i prezentowanie wniosów na dedykowanych spotkaniach;
  • przygotowanie materiałów podsumowujących stan portfela na potrzeby Dyrektora IT i Zarządu.

Wymagania:

  • min 3-letnie doświadczenie w zakresie samodzielnego zarządzania projektami/portfelem w obszarze IT;
  • znajomość metod i narzędzi opisu procesów biznesowych;
  • umiejętność analizowania danych i raportowania oraz przygotowywania wniosków i rekomendacji;
  • biegła znajomość narzędzi MS Office (Excel, Powerpoint) oraz PowerBI;znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Avenga IT Professionals Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Koordynator Projektów IT.