kandydatów

Etat Koordynator ds. projektów audytorskich

Firma: Grupa PKF miejsce pracy: Warszawa

PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od ponad 28 lat. Nasze linie biznesowe rozwijamy w siedmiu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Opolu. Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Koordynator ds. projektów audytorskich
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie i koordynowanie audytów finansowych, due diligence oraz innych projektów realizowanych przez departament audytu,
  • współpraca z Menedżerem w realizacji projektów audytorskich,
  • raportowanie do Dyrektora Departamentu Projektów Audytorskich,
  • współpraca z innymi pracownikami i Departamentami Spółki,
  • budowanie i rozwój relacji z Klientami.
Wymagania:
  • minimum 2-3 lata doświadczenia w audycie lub na samodzielnym stanowisku księgowym,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia),
  • rozpoczęty proces kwalifikacyjny na biegłego rewidenta,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność i odpowiedzialność.
Będą dodatkowym atutem:
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • szkolenie merytoryczne,
  • szkolenie językowe,
  • prywatna opieka medyczna,
  • spotkania integracyjne,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Multikafateria (bony, bilety, MultiSport)
  • program poleceń pracowniczych.
„W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie”