kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. księgowości i płac

Firma: Teatr Lalek Guliwer miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5933697, z dnia 2021-11-04

Teatr Lalek Guliwer

Teatr Lalek Guliwer jest samorządową instytucją kultury, osobą prawną, z siedzibą w Warszawie (02-548), ul. Różana 16, z bogatą - przeszło 75-letnią historią.

Tworzymy teatr, który słucha i traktuje widzów jako inspirujących partnerów, angażuje się w działania artystyczno-społeczne, cechuje go otwartość na nowe inicjatywy i różnych odbiorców.

Specjalista / Specjalistka ds. księgowości i płac

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Kompleksowa i samodzielna obsługa płacowa pracowników, zleceniobiorców;
  • Sporządzanie list płac ze stosunku pracy (do 45 osób) i umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło i umowy zlecenia) w systemie kadrowo-płacowym ERP Symfonia Kadry i płace;
  • Wprowadzanie i kontrola danych w w/w systemie kadrowo-płacowym;
  • Księgowanie (import) z systemu  ERP Symfonia Kadry i płace do systemu Symfonia Finanse i Księgowość oraz kontrola danych i uzgadnianie wg kont księgowych;
  • Sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, PDOF, PFRON i ich księgowanie;
  • Księgowanie banków (eksport, import), sporządzanie przelewów;
  • Zastępstwo pracownika księgowości podczas jego nieobecności;
  • Bieżąca współpraca z głównym specjalistą ds. kadr i rozliczeń;
  • Przygotowywanie danych na potrzeby wewnętrzne Teatru, w tym raportów płacowych i statystycznych  (obsługa klienta wewnętrznego).

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym naliczaniu płac pracowników;
  • Praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów ZUS, PDOF;
  • Praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych oraz Płatnik; mile widziana praktyczna znajomość systemu kadrowo-płacowego ERP Symfonia Kadry i płace.
  • Wykształcenie wyższe;
  • Mile widziana praktyczna znajomość zagadnień dot. prawa autorskiego i praw pokrewnych;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina;
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania;
  • Działania rozwojowe w ramach zgłoszonych potrzeb;
  • Kartę MultiSport;
  • Paczki okolicznościowe dla dzieci.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-11-2021
Wyświetleń: 142