kandydatów

Etat Kierownik gospodarczy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie miejsce pracy: Legionowo

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Kierownik gospodarczy
Miejsce pracy: Legionowo
Numer: StPr/21/0631
OBOWIĄZKI:
Główne zadania na stanowisku:1. Koordynowania zapewnienia sprawności techniczno-eksploatacyjnej budynku i urządzeń terenowych należących do szkoły z uwzględnieniem instalacji i urządzeń: - cieplnych, - elektrycznych, - gazowych, - wodno kanalizacyjnych, - przeciwpożarowych, - odgromowych, - monitoringu. 2. Planowania i koordynacji prac związanych z bieżącymi i kapitalnymi remontami szkoły oraz kierowanie wymienionymi pracami po otrzymaniu upoważnienia od dyrektora szkoły.3. Zabezpieczania majątku szkoły przed pożarem, kradzieżą, włamaniem oraz zabezpieczania kluczy ( w tym od wejść awaryjnych i zapasowych) w czasie realizacji zadań statutowych szkoły. Ponadto kierownik gospodarczy obowiązany jest do: 1. Planowania na rok kalendarzowy w uzgodnieniu z dyrektorem i głównym księgowym:- zakupów i związanych z tym wydatków pod kątem prawidłowego funkcjonowania szkoły i ich realizacja,- współpraca i dokonywanie rozliczeń finansowych z Głównym Księgowym, - cechowania zakupionego sprzętu.2. Kierowania działalnością gospodarczą szkoły, w tym: - sporządzanie harmonogramów pracy pracowników obsługi (I i II zmiana), godzin nadliczbowych i nadzorowanie pracy pracowników obsługi podległych Kierownikowi gospodarczemu,- sporządzania wykazów premii dla pracowników niepedagogicznych ZSP3, - zaopatrywania szkoły w materiały piśmienne, druki, środki czystości, pomoce dydaktyczne, sprzęt i urządzenia, - ewidencjonowania wyposażenia i pomocy dydaktycznych w księgach inwentarzowych, - zaopatrywania pracowników w odzież i obuwie ochronne oraz prowadzenia kart ewidencyjnych wyposażenia pracowników,- zlecanie prac i nadzorowanie pracowników przygotowujących pomieszczenia i sprzętdo uroczystości i imprez okolicznościowych,- zapewniania obsługi kserokopiarki dla potrzeb nauczycieli,- zapewnienia zakupu środków czystości oraz drobnych napraw (w tym zakup sprzętu do kuchni) w porozumieniu z Szefem kuchni oraz intendentem.Kierownik gospodarczy jest odpowiedzialny za gospodarkę środkami trwałymi i środkami o charakterze wyposażenia.3. Prowadzenia dokumentacji szkoły między innymi w zakresie: - sprawdzania pod względem merytorycznym wpływających do szkoły faktur i rachunków,- sporządzania sprawozdań SIO i Zmodernizowanego Systemu Informacji Oświatowej, - zamówień publicznych, - prac zleconych. 4. Współpraca z wicedyrektorami, kierownikiem świetlicy, nauczycielami, pracownikami administracji i obsługi w zakresie powierzonych obowiązków. 5. Dbałość o niezwłoczny przepływ informacji pomiędzy dyrektorem szkoły, a zarządcą nieruchomości. 6. Wykonywanie innych poleceń dyrektora szkoły wynikających z bieżących potrzeb szkoły.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

osoba na tym stanowisku:posiada obywatelstwo polskie,ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku,nie był prawomocnie skazany za przestępstwo popełnione umyślnie.

Miejsce pracy:

Legionowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 700 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie