kandydatów

Etat Sekretarka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie miejsce pracy: Legionowo

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Sekretarka
Miejsce pracy: Legionowo
Numer: StPr/21/0632
OBOWIĄZKI:
Główne zadania na stanowisku:1. Prowadzenie na bieżąco i zgodnie z instrukcją kancelaryjną dokumentacji sekretariatu szkoły, w tym:- teczek i akt prowadzonych według podziału na każdy rok oraz rejestrowanie wpływających do szkoły faktur i rejestrowanie pism wychodzących,- Ewidencji wyjść w godzinach służbowych, - Dziennika Korespondencyjnego,- Pocztowej Książki Nadawczej (w wersji elektronicznej)- Arkuszy ocen uczniów ( przygotowanie arkuszy do oprawy), - Sprawozdań SIO, transport danych z arkusza organizacji do SIO ,- Rejestru wydanych świadectw uczniów klas VIII,- Zarządzeń, Komunikatów, Uchwał i protokołów pokontrolnych.2. Prowadzenie dokumentacji związanej z rekrutacją dzieci do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych (termin rekrutacji zgodnie ze Statutem Szkoły),- tworzenie list uczniów klas pierwszych w terminie wyznaczonym przez dyrektora w porozumieniu z wicedyrektorem. 4. Przygotowanie danych do Arkusza Organizacji Szkoły (liczby dzieci), sporządzanie i kompletowanie wydruków zgodnie z wytycznymi JST oraz przekazywanie wersji elektronicznej i papierowej do Wydziału Edukacji UM Legionowo we współpracy z dyrektorem szkoły. 5. Przyjmowanie i gromadzenie korespondencji: - wniosków i podań rodziców, - korespondencji z Sądami, organami ścigania, Ośrodkiem Pomocy Społecznej,- rejestrowanie w Dzienniku Korespondencyjnym opinii i orzeczeń Poradni Psychologiczno Pedagogicznej oraz przekazywanie ich po dekretacji dyrektora pedagogom i psychologowi szkolnemu.6. Prowadzenie archiwum szkoły, w tym rejestru przyjmowanej dokumentacji do archiwum oraz udostępnianej dokumentacji. 7. Prowadzenie księgi druków ścisłego zarachowania i rozprowadzanie świadectw, oraz wydawanie dzienników lekcyjnych i pozalekcyjnych. 8. Prowadzenie rejestru pieczęci i protokołów ich zniesień i protokołów zniszczeń likwidowanych. Natychmiastowe informowanie dyrektora w przypadku stwierdzenia braków wydanych pieczątek.9. Odbieranie i przekazywanie informacji służbowych przyjętych telefonicznie, faxem, e-mailowo lub od interesantów dyrektorowi oraz pozostałym pracownikom szkoły według uprawnień. 10. Sporządzanie pism związanych z życiem szkoły przygotowanych przez kadrę kierowniczą szkoły. 11. Efektywne wykorzystywanie czasu pracy. 12. Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego. 13. Współpraca ze wszystkimi pracownikami szkoły w zakresie powierzonych obowiązków. 14. Znajomość tematyki Ochrony danych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

osoba na tym stanowisku:posiada obywatelstwo polskie,ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku,nie był prawomocnie skazany za przestępstwo popełnione umyślnie.

Miejsce pracy:

Legionowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie