Etat Monter urządzeń hydraulicznych i instalacji grzewczych - robotnik gospodarczy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach miejsce pracy: Łosice

Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach
Monter urządzeń hydraulicznych i instalacji grzewczych - robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Łosice
Numer: StPr/21/0397
OBOWIĄZKI:
- Umiejętności w branży instalacji hydraulicznych.- Znajomości podstawowych zasad w montażu instalacji hydraulicznych.- Utrzymanie we właściwym stanie technicznym instalacji urządzeń i maszyn.- Obsługa kotłowni gazowej, obsługa i naprawa instalacji wodnych i ciepłowniczych na terenie zakładu- Montaż instalacji hydraulicznych i sanitarnych.- Napraw w zakresie instalacji i urządzeń sanitarno hydraulicznych, oraz inne prace konserwatorskie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Uprawnienia:(Ewentualnie pracodawca sfinansuje uzyskanie tychże uprawnień dot. obsługi,konserwacji,remontów i montażu Grupa 2. Urządzenia wytwarzające , przetwarzające , przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne zgodnie z wymienionymi pkt.:1) Kotły wodne na paliwa stałe , płynne i gazowe o mocy powyżej 50 kW wraz z urządzeniami pomocniczymi do 100 0 C;2) Instalacje cieplne wraz z urządzeniami pomocniczymi o przesyle ciepła powyżej 50kW do 100 0 C;4) Przemysłowe urządzenia odbiorcze gorącej wody o mocy powyżej 50kW,6) Pompy, wentylatory i dmuchawy o mocy powyżej 50 kW,7) Sprężarki o mocy powyżej 20 kW oraz instalacji sprężonego powietrza do 1 MPa,10) Aparatura kontrolno pomiarowa i urządzenia automatycznej regulacji do urządzeń i instalacji wymienionych w pkt. 1,2,4,6,7.

Miejsce pracy:

Łosice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach