Etat Młodszy Specjalista ds. Projektów PV / Specjalista ds. Projektów PV

Firma: HSG Sun miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5956902, z dnia 2021-11-05

HSG Sun – to prężnie rozwijającą się firma w branży fotowoltaiki, działająca na terenie całego kraju.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Projektów PV / Specjalista ds. Projektów PV

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: SP 11/21

Opis stanowiska

  • Przygotowanie do realizacji gotowych projektów farm fotowoltaicznych
  • Analizę lokalizacji dla farm fotowoltaicznych
  • Negocjacje i zawieranie umów zabezpieczających prawa do terenu
  • Przeprowadzenie procedury uzyskania pozwolenia na budowę
  • Koordynacja procesu projektowego pomiędzy właścicielami nieruchomości, urzędami gmin powiatów i innymi uczestnikami postępowania administracyjnego
  • Analizę i uzgodnienie warunków przyłączenia instalacji do sieci z właściwym operatorem energetycznym
  • Stałe nadzorowanie terminów, kosztów i jakości całego procesu planistyczno-projektowego
  • Koordynacja przepływu informacji i wsparcie procesu decyzyjnego zleceniodawców i zleceniobiorców
  • Inicjowanie i wdrażanie optymalizacji projektów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (OZE/elektryka/energetyka/architektura/budownictwo/gospodarka przestrzenna)
  • Minimum roczne doświadczenie w branży OZE na podobnym stanowisku
  • Znajomość uwarunkowań prawnych i przepisów budowlanych w zakresie OZE
  • Szeroką wiedzę z zakresu instalacji fotowoltaicznych
  • Czynne prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży energetyki słonecznej
  • Stałe i stabilne warunki
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjną lokalizację biura – w pobliżu Ronda „Radosława”
  • Pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów
  • To od Twojego doświadczenia i potencjału zależy od którego stanowiska rozpoczniemy współpracę
  • Możliwość awansu