kandydatów

Etat Samodzielny specjalista ds. finansowych

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Samodzielny specjalista ds. finansowych
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/13776
OBOWIĄZKI:
1. Przygotowywanie materiałów do opracowywania danych do projektów planów finansowych.2. Prowadzenie i monitorowanie systemu sprawozdawczości finansowej w układzie tradycyjnym i zadaniowym.3. Sporządzanie okresowych informacji dla Zarządu PFRON.4. Opracowywanie sprawozdań z realizacji rocznego planu finansowego.5. Opracowywanie projektów odpowiedzi na pisma instytucji zewnętrznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Wymogi związane ze stanowiskiem pracy:Wymogi konieczne1. Wykształcenie: wyższe2. Staż pracy: 5 lat3. Inne kompetencje, wiedza lub umiejętności:, znajomość ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych i ustawy o rachunkowości, bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE (w szczególności Excel), bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, samodzielność, wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do ludzi, radzenie sobie w pracy pod presją czasu.Wymogi pożądane1. Rodzaj doświadczenia: 2 lata w obszarze finansowymObowiązki:1. Przygotowywanie materiałów do opracowywania danych do projektów planów finansowych.2. Prowadzenie i monitorowanie systemu sprawozdawczości finansowej w układzie tradycyjnym i zadaniowym.3. Sporządzanie okresowych informacji dla Zarządu PFRON.4. Opracowywanie sprawozdań z realizacji rocznego planu finansowego.5. Opracowywanie projektów odpowiedzi na pisma instytucji zewnętrznychPełna treść oferty: https://bip.pfron.org.pl/praca-w-funduszu/oferty-pracy/szczegoly/job/samodzielny-specjalista-ds-finansowych-2//

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

6 000 - 6 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy