kandydatów

Etat Pomoc kuchenna (0,75 etatu)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pomoc kuchenna (0,75 etatu)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/13438
OBOWIĄZKI:
Pracownik bedzie odpowiedzialny za:- obróbkę wstępną warzyw i owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków, tj. mycie, obieranie, czyszczenie. - odpowiednie zabezpieczenie produktów przed i podczas obróbki, - oszczędne gospodarowanie wydanymi produktami, - rozdrabnianie warzyw i owoców i innych surowców z uwzględnieniem wymogów technologii i instrukcji korzystania z maszyn gastronomicznych, - przygotowywanie potraw zgodnie z sugestiami kucharki i kierownika gospodarczego, - przestrzeganie receptur przygotowywania posiłków, - dbanie o najwyższą jakość i smak posiłków, - pomoc przy porcjowaniu posiłków, - pomoc przy wydawaniu posiłków o wyznaczonych godzinach, - przygotowywanie i przechowywanie próbek pokarmowych zgodnie z przepisami, - uczestniczenie w zakupach, - przestrzeganie dyscypliny pracy, - zasad technologii i estetyki oraz zasad higieniczno sanitarnych i przepisów bhp, ppoż., - dbałość o stan wykorzystywania sprzętu i narzędzi, - przestrzeganie czystości sprzętu kuchennego, - narzędzi oraz mycie naczyń, - sprzątanie pomieszczeń kuchennych, - magazynu i obieralni, , - natychmiastowe zgłaszanie kucharce i kierownikowi gospodarczemu wszystkich usterek i nieprawidłowości stanowiących zagrożenie zdrowia i bezpieczeństwa, - przestrzeganie właściwego wyglądu osobistego podczas pracy, stosowanie odzieży ochronnej - doraźne zastępowanie kucharki w przypadku jej nieobecności, - dbanie o czystość i higienę miejsca pracy dbanie o czystość i higienę pomieszczeń kuchennych oraz toalety oraz prysznica znajdujących się w pionie kuchennym w czasie wakacji praca wg ustalonego harmonogramu, - wykonywanie innych poleceń dyrektora i kierownika gospodarczego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie podstawowe, pożądane zasadnicze zawodowe, "książeczka sanepidu", zaświadczenie o niekaralności, znajomość zasad BHP, 1 miesiąc doświadczenia zawodowego.Obowiązki:Pracownik bedzie odpowiedzialny za:- obróbkę wstępną warzyw i owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków, tj. mycie, obieranie, czyszczenie. - odpowiednie zabezpieczenie produktów przed i podczas obróbki, - oszczędne gospodarowanie wydanymi produktami, - rozdrabnianie warzyw i owoców i innych surowców z uwzględnieniem wymogów technologii i instrukcji korzystania z maszyn gastronomicznych, - przygotowywanie potraw zgodnie z sugestiami kucharki i kierownika gospodarczego, - przestrzeganie receptur przygotowywania posiłków, - dbanie o najwyższą jakość i smak posiłków, - pomoc przy porcjowaniu posiłków, - pomoc przy wydawaniu posiłków o wyznaczonych godzinach, - przygotowywanie i przechowywanie próbek pokarmowych zgodnie z przepisami, - uczestniczenie w zakupach, - przestrzeganie dyscypliny pracy, - zasad technologii i estetyki oraz zasad higieniczno sanitarnych i przepisów bhp, ppoż., - dbałość o stan wykorzystywania sprzętu i narzędzi, - przestrzeganie czystości sprzętu kuchennego, - narzędzi oraz mycie naczyń, - sprzątanie pomieszczeń kuchennych, - magazynu i obieralni, , - natychmiastowe zgłaszanie kucharce i kierownikowi gospodarczemu wszystkich usterek i nieprawidłowości stanowiących zagrożenie zdrowia i bezpieczeństwa, - przestrzeganie właściwego wyglądu osobistego podczas pracy, stosowanie odzieży ochronnej - doraźne zastępowanie kucharki w przypadku jej nieobecności, - dbanie o czystość i higienę miejsca pracy dbanie o czystość i higienę pomieszczeń kuchennych oraz toalety oraz prysznica znajdujących się w pionie kuchennym w czasie wakacji praca wg ustalonego harmonogramu, - wykonywanie innych poleceń dyrektora i kierownika gospodarczego[Zgłoszenia: dyrektor@przedszkole380.edu.pl, 22 613 75 72]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy